професійна школа
раді ВітаТИ на сторінці нашої школи

вітаємо!

Професійна школа «TriA School» запрошує всіх бажаючих на курси косметології, візажу, перукарів, манікюру та педикюру, масажу та перманентного макіяжу  у Львові.  Наша школа – це команда висококваліфікованих фахівців!

Ми гарантуємо якісне, професійне та цікаве навчання на наших курсах, де поєднюємо професіоналізм та творчість. Використовуючи новітні методики та новинки в індустрії краси – ми готуємо спеціалістів високого класу!

пишаємось!

лідер року 2019

Професійна школа “TRIA – SCHOOL” в місті Львів отримала нагороду від компанії «Знак Якості» – звання ЛІДЕР РОКУ 2019 в категорії “Навчальні центри”!

Компанія Знак Якості нагородила керівника школи  Середу Олену Леріївну 🌺почесним Кубком та Дипломом «Знак Якості», а також вручили штамп «Гарантія Якості»! 👑

лідер року 2023

Фундаментальні комплексні програми з підготовки майстрів для салонів краси

Стань частиною великої спільноти сфери краси! Наша місія – дати шанс кожному змінити своє життя та опанувати професію для душі.

Ми пропонуємо широкий спектр омолоджуючих косметологічних процедур. Ви відчуєте себе спокійно і розслаблено завдяки професійній турботі наших косметологів! Ми гарантуємо використання 100% високоякісних та натуральних продуктів.

TriA School є офіційним представником виробника професійної косметики Tanoya у Західному регіоні!

Натуральна українська косметика TANOYA – справжнє джерело краси, здоров’я та комфорту. Безпечний склад, відмінний ефект та доступна ціна – основні пріоритети бренду. Виробник пропонує величезний вибір натуральних засобів для розв’язання проблем шкіри будь-якого типу, віку та стану. За допомогою рекомендацій косметолога можна створити систему щоденного або лікувального догляду, а при купівлі – самостійно варто обирати готову лінійку.

на ваші питання завжди раді відповісти за телефоном
ми в соцмережах